Ο Γιαννούλης Λαρεντζάκης θα είναι φέτος πρεσβευτής του Ολυμπιακού στο πρόγραμμα One Team, μαζί με τον αρχηγό των ερυθρολεύκων, Κώστα Παπανικολάου. Εκτός από τον Κώστα Παπανικολάου, ο οποίος έχει “μόνιμο” ρόλο ως πρεσβευτής της One Team του Ολυμπιακού, σε αυτό το ρόλο μπήκε φέτος και ο Γιαννούλης Λαρεντζάκης. Ο γκαρντ των ερυθρολεύκων έκανε εμφάνιση έκπληξη …
Διαβάστε περισσότερα
The post Ολυμπιακός: Η πρεμιέρα του Λαρεντζάκη στην One Team (video) first appeared on Kliktv.gr.
Αφήστε ένα μήνυμα